Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Zastihne Žilinu rovnaký osud ako Prešov?

ŽILINA - Hokejisti Žiliny na konci marca vypadli z najvyššej súťaže do prvej ligy, keď ťahali za kratší koniec v baráži proti Michalovciam. Pod Dubňom je dodnes záhadné ticho.
Stano Skorvanek Zilina.
Zdroj: facebook.com/mshkzilina
Zdieľajte:

Koncom mája sa objavila informácia, že sa o kúpu žilinského klubu uchádza Petr Černák, otec slovenského reprezentanta a obrancu Tampy Bay Erika. Dnes to už neplatí. Mestské zastupiteľstvo predaj nepovolilo. Košičan si ďalšie vyjednávania rozmyslel a Žilina doteraz nepozná svoju budúcnosť.

Prečítajte si aj

Marcel Dlugoš, Daniel Demo a Jozef Baláž oslavujú gól Slovenska proti Kazachstanu.VIDEO Nové Zámky ulovili slovenského reprezentanta do 20 rokov

Hráči sa po vypadnutí rozutekali rôznymi smermi. "Vlci" mali posledný rok rovnaký ako Prešovčania. Aj v metropole Šariša sa vyskytli problémy, z ktorých už nebolo cesty späť. Žlto-zelení vypadli z Tipsport ligy, Prešov z prvej ligy, no neprihlásil sa ani do tretej najvyššej súťaže. Veľkým mínusom je aj zimný štadión, ktorý podlieha celkovej rekonštrukcii, ale stále nie je hotový. Východniari tak na rok prišli o hokej.

Prečítajte si aj

Maxim Čajkovič TASR.VIDEO Úprimné slová talentovaného Slováka: Na NHL ešte nemám a o Európe neuvažujem

Čo sa týka Žiliny, o jej osude by sa malo rozhodnúť v pondelok 22. júla, kedy je na programe mimoriadne zastupiteľstvo.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články