Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Nash v novej sezóne spoluhráčom Jágra, ten loví v Kanade: Získal skúsenosti z NHL aj KHL!

KLADNO - Nováčik najvyššej českej Extraligy zbrojí pred novou sezónou. Jaromír Jágr loví aj v Kanade, odkiaľ chce získať ďalšie posily.
Jágr vystrieľal rodnému Kladnu návrat medzi elitu.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Zmluvu s Kladnom predĺžil 32-ročný obranca Brendon Nash, ktorý má na konte dva zápasy za Montreal Canadiens v NHL. Za spomínaný český tím nastupoval už v sezónach 2015/16 aj 2018/19, kedy pomohol vybojovať postup do Extraligy. Zmluvu predĺžil o jeden rok.

Majiteľ Jaromír Jágr k nemu získal ďalšieho krajana. Ofenzívu mužstva vystužil 27-ročný Brendan O´Donnell, ktorý má za sebou pôsobenia v NCAA, ECHL, AHL aj KHL, kde obliekal dres Kunlunu Red Star. V minulej sezóne si zahral za KooKoo fínsku Liigu, ale väčšinu ročníka odohral za Dornbirner v EBEL-ke.

"Snažíme sa v rámci našich možností robiť veci najlepšie, ako vieme. Nie všetko nám vyšlo podľa predstáv, no ešte minimálne jedného Kanaďana chceme," povedal Jágr, ktorý napriek platnej zmluve stále nevie, čo v novej sezóne zasiahne do hry. Na skúške sú útočníci Adam Kalaj a Jakub Müller.

Prečítajte si aj

Chicago Blackhawks radosť.Chicago sa postaralo o zaujímavý trejd: Získalo syna legendy, obetovalo fínskeho majstra sveta zo Slovenska

Aktuálna súpiska Kladna

Brankári: Adam Brízgala, Lukáš Cikánek

Obrancovia: Martin Kehar, André Lakos, Brendon Nash, Ladislav Romančík, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr

Útočníci: Štěpán Bláha, Jakub Hajný, Jaromír Jágr, Šimon Jelínek, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Patrik Machač, Antonín Melka, Brendan O'Donnell, Tomáš Redlich, David Stach, Jakub Strnad, Ladislav Zikmund

Zdieľajte:
Zdroj informácií: rytirikladno.cz

Diskusia

Podobné články