Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Majetky za milióny eur, ale Slovan krváca

BRATISLAVA - Dni unikajú a nič nové sa nedeje. Bratislavský Slovan naďalej dlží bývalým hráčom veľké čiastky za odvedenú prácu.
Radosť hráčov Slovana.
Zdroj: profimedia.cz
Zdieľajte:

Rodina Širokých sa na nedostatok financií nemôže sťažovať. Za to hokejisti Slovana Bratislava sa len márne dožadujú svojich peňazí za vykonanú robotu. V roku 2012 opúšťali belasí slovenskú ligu s ôsmou trofejou vo vrecku a prešli do KHL. Ich štart v najlepšej európskej lige podčiarkla radosť, eufória, entuziazmus.

Prečítajte si aj

Surák sa konečne dočkal extraligovej ponuky.VIDEO Košice volali len raz, Dukla je odrazovým mostíkom do budúcna

Tieto atribúty ale začali časom opadať a na pretras sa dostali dlhy a slabé účinkovanie v lige. To záverečné bolo napokon najhoršie spomedzi všetkých ročníkov. Hráči, ktorí čakali na vlastné peniaze, zvykli si tento problém vyriešiť v tichosti s klubom a k spokojnosti. Pohár trpezlivosti však už pretiekol. „Slovan mi je dlžný tri výplaty. Ale čo ostatní? Tým dlhujú sedem výplat a viac. Jasné, že sa snažím vymôcť svoje peniaze naspäť. Podal som trestné oznámenie na súd a všetko rieši môj právnik,“ uviedol pre sport24.sk reprezentačný brankár Marek Čiliak.

Prečítajte si aj

Winter Classic Detroit. Michi.VIDEO Bude manažérom nováčika dlhoročná ikona NHL?

K nemu sa ochotne pridala aj zámorská opora Jeff Taffe, pre ktorého je takáto situácia prvou, no veľmi zlou skúsenosťou v kariére. „Sú mi dlžní vyše 300-tisíc eur. Som z toho smutný, pretože stále len zavádzali a sľubovali, a pritom to bola lož. Nedostať dva roky peniaze je šialenstvo. Je načase, aby niekto niesol zodpovednosť. Podniknem kroky, aby som získal to, čo mi patrí,“ hovorí.

Prečítajte si aj

MetaDescription: Na snímke kapitán Detvy Jozef Sládok počas prvého zápasu štvrťfinále play-off Tipsport ligy v hokeji HCVIDEO Keď budú provokácie, nevadí mi to. Mám rád živé štadióny, hovorí Sládok po prestupe do Dukly

Slovan svoj dlh voči mestu Bratislava za prenájom haly Ondreja Nepelu zaplatil do posledného centu. Teraz mu ostáva vyplatiť hokejistov, ktorých je podľa slov Juraja Širokého mladšieho šesťdesiat. Trio Liška, Švarný a Sukeľ už nejakú sumu dostalo na účty. Pošuškáva sa o tom, že Široký starší vlastní niekoľko honosných nehnuteľností. Uvádza sa napríklad luxusné sídlo na Strmých vŕškoch. Je to trojpodlažná hacienda. Spomína sa aj vila na Bahamách. Jej hodnota je zhruba 18 miliónov eur.

Prečítajte si aj

Youtube troll Carolina.VIDEO Aho podpísal astronomický kontrakt!

Juraj Široký mladší na minulotýždňovej tlačovej konferencii potvrdil, že peniaze na dlhy má poskytnúť jeho otec. Či sa tak aj stane, zatiaľ nevedno.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport24.sk

Diskusia

Podobné články