Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Trenčín získal posilu z Fínska, v tíme budú minimálne dvaja Kanaďania

TRENČÍN - Počas začínajúcej rekonštrukcie tribún a vestibulov, ktoré nezmenili v podstate svoju podobu od zastrešenia v roku 1977, hráči Dukly končia prvú veľkú časť prípravy na novú sezónu, jej deviaty týždeň.
MetaHeadline: MHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Káder považujeme v tejto chvíli za skompletizovaný, dolaďovanie a prípadné malé zmeny môžu nastať počas poslednej fázy prípravy, kde prídu ešte dvaja útočníci na skúšku. Posledného sme podpísali Brandona Aldersona, praváka na pravé krídlo do prvej päťky," povedal pre klubový web tréner Ján Pardavý.

Prečítajte si aj

Juraj Široký ml. o pár hodín zverejní ďalšiu budúcnosť Slovana Bratislava.Slovan potrebuje pre hráčov tri milióny, dohodol sa na splátkových kalendároch: Padli prvé mená pre novú sezónu

Do tímu pribudla okrem iného posila z Fínska. Je ňou mladý odchovanec Viliam Čacho, ktorý posledný ročník odohral za juniorský tím Jokeritu Helsinki. Pardavý počíta po Aldersonovi aj s druhým Kanaďanom: "Dohodnutí je taktiež Andrew Radjenovic, ktorý má pripravenú zmluvu na podpis. Rátame s našimi mladými dvadsaťročnými (1998) odchovancami - útočníkom Viliamom Čachom a obrancom Erikom Rajnohom. Budú ešte makať v kempe na ľade, veríme, že sa dopracujú k zmluve. Rovnako počítame so sedemnásťročným (2002) obrancom juniorky Markom Stachom,“ prezradil Pardavý.

Hráči v príprave Dukly: Valent, Tomek, Starosta, Kajínek, Štach, Sládok, Bokroš, Holenda, Rajnoha, Stacha, Alderson, Mikyska, Lapšanský, Šišovský, Sádecký, Bartovič, Sojčík, Radjenovic, Chromiak, Hlinka, Švec, Džugan, Luhový, Čacho + ďalší z juniorky alebo z prípadnej úspešnej skúšky

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkdukla.sk

Diskusia

Podobné články