Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Abdul opúšťa Poprad, predbežne je dohodnutý s jedným klubom

POPRAD - 23-ročný Jindřich Abdul sa s HK Poprad nedohodol na ďalšej spolupráci.
MetaHeadline: HK Poprad a HC Košice.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Abdul v Poprade pôsobil na poste pravého krídelníka od roku 2016. Počas dvoch sezón s Popradom postúpil do play off a získal 61 bodov. V novej sezóne však na zápasy v popradskom drese nastupovať nebude.

Prečítajte si aj

Slovenský reprezentant patrí medzi stabilné opory Popradu.Ďalšie úžasné VIDEO z Popradu: Svitana ostáva pod Tatrami aj v novej sezóne

"V Poprade ďalšiu sezónu pôsobiť nebudem. Kvôli čomu, to je skôr otázka na vedenie Popradu, pretože nerád by som sa niekoho dotkol. Povedzme, že sme sa jednoducho asi nedohodli," hovorí Abdul pre hokejovysvet.sk.

Svoje pôsobenie v HK Poprad si však naplno užil: "Aj touto cestou by som chcel poďakovať za 2 pekné roky všetkým ľuďom z klubu, spoluhráčom a fanúšikom. Vážim si ich podporu." To, kde bude Abdul ďalej pôsobiť, si zatiaľ necháva pre seba: "Sú nejaké varianty. S jedným klubom som zatiaľ predbežne dohodnutý."

Prečítajte si aj

Hrehorčák s Memorial Cupom.Hrehorčák: Je čas vrátiť sa do Európy

Sezónu 2018/2019 odohrali Popradčania pod vedením Romana Stantiena, ktorý si to namieril do HC Slovan. Jeho miesto prevzal František Štolc, ktorému bude asistovať Pavel Paukovček.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Hokejovysvet.sk/KarinaDarakova

Diskusia

Podobné články