Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Aké sú šance na návrat Datsyuka do NHL?

MOSKVA - Agent ruského útočníka Pavla Datsyuka Dan Milstein povedal, že s jeho klientom riešia aj možnosť pokračovania v NHL.
Datsyuk detroit nHlka.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Podľa Detroit Free Press však väčšie šance na príchod 40-ročného centra vlastní Avtomobilist Jekaterinburg. Klub z Datsyukovho rodného mesta: "Je veľmi pravdepodobné, že Pavel bude hrať za materský klub," povedal Milstein.

Prečítajte si aj

Columbus Blue Jackets.VIDEO Columbus bude mať európsku brankársku dvojicu, získal fínskeho majstra sveta

Rovnako tak ale prebehne návšteva Detroitu, kde víťaz Stanley Cupu, Gagarinovho pohára, majster sveta aj víťaz ZOH odohral celú kariéru v NHL. Novým GM sa stal Steve Yzerman, tiež dlhoročný hráč Red Wings: "V najbližších dňoch máme ísť do Detroitu, aby sme prediskutovali možnosti," doplnil Dan Milstein.

Pavel Datsyuk v NHL odohral 1160 zápasov (366+675). Všetky za "červené krídla", posledné sezóny ale jeho práva vlastnila Arizona Coyotes. Tie vypršia 1. júla. Od sezóny 2016/17 bol Datsyuk kapitánom SKA Petrohrad v KHL.

Prečítajte si aj

Guillaume Asselin Guillaume Asselin.V Banskej Bystrici získal kamarátov na celý život, teraz chce dávať góly proti Faillemu, keď budú obaja na ľade
Zdieľajte:
Zdroj informácií: prohockeyrumours.com

Diskusia

Podobné články