Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Bývalý kandidát na trénera Košíc či Slovana je bez práce

CHOMUTOV - Vedenie českého hokejového klubu Piráti Chomutov sa dohodlo s trénerom Vladimírom Růžičkom na ukončení zmluvy, ktorá mala platiť ešte šesť rokov. Zatiaľ nie je známe, kto sa stane jeho nástupcom.
Piráti z Chomutova už nepočíta so službami dvoch slovenských obrancov.
Zdroj: PIDRMAN JAN
Zdieľajte:

Chomutov sa v budúcej sezóne nepredstaví medzi českou elitou, aj vinou zlej finančnej situácie spadol do druhej najvyššej súťaže - Chance ligy. "Rokovali a debatovali sme pomerne dlho. Rozhovory vyústili v dohodu, že sa naše cesty rozídu," uviedol pre piratichomutov.cz štatutárny riaditeľ klubu Milan Soukup.

Prečítajte si aj

Kosice radost Pretnar.Košice predstavili trojicu nových posíl

"Rozhodovanie bolo pre mňa strašne ťažké, pretože som sa v Chomutove usadil a mám to tu rád. Pre mňa ale bolo jednoznačnou prioritou, aby sme sa hneď vrátili do extraligy, čo vedenie vidí momentálne inak a chce prednostne ekonomicky stabilizovať klub. V tejto chvíli zmluvu nikde nemám," povedal Růžička.

Prečítajte si aj

Podkonicky Ramsay Slovensko.Zostava SR proti Nemcom: Brankár proti lídrovi skupiny je známy, ten svojho stratil

Kapitán olympijských šampiónov z Nagana a neskôr tréner českej reprezentácie viedol "pirátov" v uplynulých štyroch extraligových sezónach. Raz s nimi postúpil do štvrťfinále, potom dokonca aj do semifinále.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články