Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ramsay po vyhranom zápase pochválil brankárov a upozornil aj na negatíva

POPRAD - Slovenskí hokejisti zvíťazili v sobotnom predposlednom prípravnom zápase pred MS (10. - 26. mája) v Poprade nad Veľkou Británou 6:1. Domáci reprezentanti mali zápas vo svojej réžii, hernú prevahu potvrdili aj poltuctom gólov, o ktorý sa postaralo šesť strelcov.
Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay a jeho asistent Andrej Podkonický.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Craig Ramsay, tréner SR: "Dnes sme spravili veľa dobrých vecí a teší ma aj väčší počet strelených gólov. Snažili sme sa o strely, hľadali sme si pozície na dorážky. To je veľmi pozitívne. Nie celých 60 minút sme hrali vo vysokom tempe, na to by sme si mali dať pozor. Obaja brankári odchytali dobrý zápas a sme radi, že sme ich videli v akcii."

Miroslav Šatan, generálny manažér tímu SR: "Počas celého zápasu sme mali prevahu, takže nie som prekvapený, že padlo viac gólov. Takýto nováčik v A-kategórii potrebuje skúsenosti a predpokladám, že sa bude zlepšovať počas turnaja. Bola to po dlhšom čase prvá vzájomná skúsenosť a je určite dobre, že sme sa dokázali strelecky presadiť."

Prečítajte si aj

Generálny manažér reprezentácie Miroslav Šatan.Aké zmeny ešte nastanú v nominácii? Šatan má v tom jasno

Tomáš Tatar, útočník a najlepší hráč SR: "Začali sme dobre. Potom som sa hneval, že sme mali viaceré vylúčenia, ale boli sme odolní a systémovo sme hrali perfektne. Publikum bolo skvelé, užili sme si to."

Martin Marinčin, obranca SR: "Osobne som mal ťažký štart do zápasu, to asi každý videl. Ale je to normálna vec, skoro mesiac som nehral, navyše som si zvykal na väčšie klzisko. Postupne som sa do toho dostal. Bol som pripravený strieľať, o tom je jednoduchá hra a potvrdilo sa to aj pri mojom góle."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články