Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Budaj zavesil korčule na klinec, v zámorí mu pripravili rozlúčku

BANSKÁ BYSTRICA - Kariére bývalého slovenského reprezentanta pravdepodobne odzvonilo. Peter Budaj údajne končí s aktívnou činnosťou. Definitívu by malo priniesť leto. Rodák z Banskej Bystrice deklaroval, že hokej má stále rád, ale do popredia sa dostanú iné aktivity a čas strávený s rodinou.
Peter Budaj v drese Los Angeles.
Zdroj: nhl.com
Zdieľajte:

Budaj sa v noci predstavil v bráne svojho tímu z Ontaria. Zaznamenal síce vysokú úspešnosť zákrokov, ale prehre aj tak nezabránil. Stockton triumfoval 4:2. Ešte pred stretnutím sa odohrala jeho rozlúčka s kariérou. Jeho kolegovia si obliekli tričká s podobizňou niekdajšieho slovenského reprezentanta.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Slovensko - Švédsko.Slovensko na MS bez dlhoročnej opory!

Milý akt sa uskutočnil pred zrakmi rodinných príslušníkov. "Bolo to nádherné. Bola pre mňa česť, že som tu mohol mať mojich priateľov a spoluhráčov. Dokonca sa na tom celom podieľal aj súper, čo veľmi oceňujem. Bolo to veľmi milé. Video a to všetko okolo... Tlačili sa mi slzy do očí. Toto som robil celý život, snažil som sa na ľade nechať všetko," povedal Peter Budaj.

Pozrite si aj

Jaromír Jágr je späť a prispel k výhre Kladna nad Benátkami nad Jizerou.VIDEO Nestarnúca legenda vytrela zrak hráčom a divákom!

Účastník štyroch olympiád a dvoch svetových šampionátov v tomto ročníku odchytal za Ontario dvadsaťsedem duelov a trikrát sa predstavil v drese Los Angeles Kings. Do zámoria odišiel ešte ako mladé ucho v roku 1999. "Bolo skvelé mať tu manželku a deti, aby som to mohol zdieľať spolu s nimi. Keď som bol malý chlapec, otec ma zobral na ľad, nemali sme na štadióne strechu, boli sme z malého mesta. Všetky tie spomienky sa mi vrátili. Všetka tá obeta ostatných, počnúc rodinou a rodičmi, cez všetkých ľudí, ktorí mi pomohli, trénerov, osobných trénerov, personál, rodinu, manželku, deti... Bol to veľmi emotívny moment," uzavrel Budaj, ktorý 18.septembra oslávi 37.narodeniny.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: lakingsinsider.com

Diskusia

Podobné články