Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Trápenie sa skončilo, bašta hokeja po 21 rokoch padá do druhej ligy!

ZVOLEN - V dnešný podvečer sme priniesli informáciu, že v prípade výhry Levíc, Prešov padne do druhej ligy. Stalo sa tak v utorok večer.
Bývalý tréner extraligy to nemá ľahké s vedením prešovských mladíkov.
Zdroj: NOAM photo
Zdieľajte:

Levice vo Zvolene rozstrieľali Prešov 9:0 a potvrdili tak svoj postup do St.Nicolaus ligy. Šarišanom ostali len oči pre plač. Prešovský hokejový klub nastupoval v druhej najvyššej súťaži od sezóny 1998/99. Každoročne sa márne snažil postúpiť do extraligy, ale vždy ostalo len pri slovách.

Prečítajte si aj

HK Levice sa stal majstrom druhej ligy a v baráži o postup si zahrá s Prešovom.Dnes, alebo vo štvrtok?

Sezóna 2018/19 je v podaní východniarov čiernou. Tradičná bašta hokeja sa prvýkrát ocitá v druhej lige. Situácia sa možno zmení v letných mesiacoch, ak by náhodou niektorý klub nenastúpil do súťaže. Vedeniu klubu tak neostáva nič iné, len sa modliť, aby sa tak stalo.

HC Prešov - HK Levice 0:9 (0:0, 0:5, 0:4)

Góly: 24. Štefanka (Tužinský, Bogoslovskij), 24. König (Šramaty), 26. Mihalík (Milo, Káčer), 33. Bogoslovskij (Tužinský), 40. Moravský (Šramaty, Bačkor), 46. Dobrý (Bujanov, Mihalík), 52. Bogoslovskij (Školník, Kuzma), 59. König, 60. Štefanka (Moravský, Bačkor), Rozhodovali: Vido - Hanko, Číž, vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia 0:0, 612 divákov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články