Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nováčik cíti krivdu: Zlyhali rozhodcovia, alebo pravidlo SZĽH?

MARTIN - Finálová séria medzi Martinom a Michalovcami je vyrovnaná. Vo štvrtom súboji Martin prehrával 0:1, otočil na 2:1 a za stavu 2:2 dosiahol hneď na začiatku tretej tretiny vedúci gól domácich útočník Tomáš Pokrivčák. Gól mu ale neuznali, bolo to správne?
Zdroj: 31163
Zdieľajte:

V 41.minúte sobotňajšieho zápasu skóroval útočník Martina Tomáš Pokrivčák na 3:2. Rozhodcovia okamžite rozpažili pre údajnú vysokú hokejku. „Dali sme dva regulárne góly, rozhodcovia však mali iný názor. Veľmi to mrzí a škrie, no už s tým nič neurobíme. Škoda aj druhej tretiny, otočili sme na 2:1, ale boli tam i možnosti náskok zvýšiť a dostať sa do komfortnejšej situácie. Teraz ešte do polnoci posmútime, potom sa však začneme naplno koncentrovať na ďalší súboj. Stav série je 2:2 a všetko v nej otvorené,“ vyjadril sa pre miestny web myturiec.sk skúsený obranca HK Ján Tabaček.

Prečítajte si aj

Lintnera si vzal na mušku aj jeho predchodca: Rišo, je mi ťa ľúto!

St.Nicolaus liga dlhé roky trpí na to, že na štadiónoch nie sú prítomní videorozhodcovia. Táto téma je zakaždým diskutovaná, ale k náprave stále nedošlo. Aj v tomto prípade by viac svetla do tohto momentu vniesol videorozhodca, ale takto to ostalo len na ramenách strážcov pravidiel, ktorí po krátkej porade medzi sebou vyriekli záverečný ortieľ.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: myturiec.sk

Diskusia

Podobné články