Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

VIDEO Banskobystričania trénovali iba pätnásť minút, Zvolen sa otočil na pol ceste: Ľad stále nie je dobrý

BANSKÁ BYSTRICA - Ľadová plocha na Štiavničkách, v dejisku Winter Classic, stále nie je v optimálnom stave.
WINTERvwINTER cLassic Banská bystrica cLassic Banská bystrica.
Zdroj: hokejovysvet.sk
Zdieľajte:

Platí to aj v sobotu doobeda, kedy mali mať tréningy HC ´05 iClinic Banská Bystrica aj HKM Zvolen. O 16:00 začína súboj legiend. "Barani" dorazili na Štiavničky krátko pred desiatou hodinou, na ľade sa však zdržali len zhruba pätnásť minút a Dan Ceman zavelil k odchodu: "Ľad je zlý, prepadávame sa, hrozia zranenia," povedal Kanaďan a stiahol mužstvo na zimný štadión, kde sa uskutočnil plánovaný tréning.

Prečítajte si aj

Eric Selleck Banská Bystrica.Mezei so Slovákom zo šatne nevyšli, Stavjaňa sa vyjadrí o 24 hodín, Selleck poslal správu päsťou

Hráči HKM Zvolen medzitým ani poriadne neopustili svoje mesto a vrátili sa späť, pretože cestu by merali zbytočne: "Tréner nechce, aby sme sa zranili. Uvidíme, ako to bude zajtra, ale pripravíme sa na zápas a tešíme sa," nechal sa počuť Gilbert Gabor.

Na tréningu sa objavil už aj navrátilec zo Slovana Bratislava Mário Lunter: "Veľmi sa teším a dúfam, že sa to do zajtra zmení, aby bol lepší ľad, teraz je zlý. Ťažko sa korčuľuje, pretože sa zabárame. Verím, že sa zmení aj počasie, nech to kus primrzne," želá si šikovný krídelník.

Fotogaléria (8 fotografií):

Banská Bystrica tréning Winter Classic

Náhľadový obrázok k fotogalérii
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Matej Kubove

Diskusia

Podobné články