Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Martinská legenda naspäť do MHC

Niekdajší slovenský hokejový reprezentant Jaroslav Török sa vracia do rodného Martina. V extraligovom MHC Mountfield bude pôsobiť ako asistent generálneho manažéra Martina Kalnického.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Príchod Jaroslava Töröka je ďalším krokom k napredovaniu martinského hokeja. Po stabilizácii a posilnení kádra nastal čas, kedy sme posilnili aj na manažérskom poste. Verím, že Jaro odovzdá svoje srdce pre martinský hokej, tak ako ho poznáme z jeho bohatej hráčskej kariéry," uviedol Kalnický.

Štyridsaťdvaročný Török po skončení aktívnej kariéry pôsobil ako asistent trénera v HKm Zvolen a teraz sa teší na novú výzvu. "Už minulý rok nechýbalo veľa, aby sme sa dohodli. Práve som si však dokončoval trénerskú A-licenciu a na základe viacerých okolností som ostal vo Zvolene. Pôsobenie vo Zvolene mi dalo veľa ako trénerovi aj manažérovi. Som rád, že som dostal príležitosť od vedenia a môžem pokračovať v Martine. Do Martina sa vraciam s tým, že po mojom odchode tu po mne ostalo veľa nedokončenej práce. Ako hráč už Martinu nepomôžem, ale na manažérskom poste som pripravený urobiť pre môj rodný klub maximum. Už sa teším na začiatok sezóny, v klube vládne rodinná atmosféra a káder je pripravený tešiť martinského diváka," uviedol pre martinský web Török.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články