Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Debata Valábika s Bokrošom nebude: Právnici mu to neodporučili, a tak nejde!

BRATISLAVA - Ernest Bokroš mal byť hosťom novej relácie, ktorú bude moderovať Boris Valábik, no tréner repre do 20 rokov sa nakoniec nezúčastní.
Ernest Bokroš nominácia.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Ernest Bokroš mi už pred pár dňami prisľúbil účasť v novej relácii Na striedačke. Tam sa budem pýtať otázky, ktoré mi z tohto všetkého vyplývajú a ktoré isto chce mať zodpovedané nejeden hokejový fanúšik na Slovensku," napísal Boris Valábik na svoj facebookový profil.

Prečítajte si aj

Rjewerjew rewi rew reiw prestupy a špekulácie.Naživo: Sledujte s nami januárové prestupy a špekulácie v Tipsport lige

"Ak ma poznáte, viete, že sa v mojom prípade nebude jednať o debatu formou otázka - odpoveď. Natáčať by sme mali 14. januára a relácia by mala byť uverejnená krátko po tomto dátume," pokračoval Valábik.

Dnes však prišla správa, že Bokroš sa nakoniec nezúčastní, pretože mu to odporučili právnici: "Dostal som informáciu, že výrobcovia boli kontaktovaní Ernestom Bokrošom, ktorý sa vyjadril, že sa po dohovore s právnikmi na spoločnú debatu v relácii Na striedačke nedostaví," napísal Valábik na facebooku v sobotu.

Prečítajte si aj

Marek Uram v drese Liptovského Mikuláša.Uramovi už o body nejde, po víťazstve nad Novými Zámkami kríza vo vzťahu nehrozí: Priateľka je už Liptáčka, smeje sa

Zároveň dodal, že na tému Ernest Bokroš sa nebude vyjadrovať bez jeho prítomnosti.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sme.sk

Diskusia

Podobné články