Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Kohút sa vyjadril k Bokrošovej kauze: Ako sa zachová?

BRATISLAVA - Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohút zatiaľ nebude komentovať kauzu okolo trénera SR 20 Ernesta Bokroša a manažéra Romana Ulehlu. Vyjadrí sa až po tom, čo Bokroš predloží správu Výkonnému výboru SZĽH.
Kohut szlh shgkas.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Kohút chce najskôr pozbierať všetky informácie. "Ešte nemám všetky dostačujúce informácie, ktoré potrebujem, aby som zaujal konkrétne stanovisko. Čakám od trénera Bokroša i manažéra Ulehlu kompletnú hodnotiacu správu, ktorú predložia na výkonnom výbore, ktorý bude v polovici januára. Potom k tomu ako zväz zaujmeme oficiálne stanovisko. Vystúpenie nášho výberu po športovej stránke zhodnotil kouč Ernest Bokroš na brífingu po návrate z Kanady. Ja nie som odborník na športovú stránku, ale musím povedať, že nielen ja, ale najmä fanúšikovia isto čakali viac," povedal Kohút pre portál hockeyslovakia.sk.

Prečítajte si aj

MetaKeywords: šport hokej slovaciká štvrťfinále MS20.Pospíšil si za svojimi vyhláseniami stojí: Tlačovka bola veľká fraška!

Prezident SZĽH však bude v najbližších dňoch zisťovať, či sú pravdivé tvrdenia hráčov o tom, že v projekte HK Orange 20 si museli prať veci sami a chodiť do nemocnice taxíkom.

"Takúto informáciu som doposiaľ nemal, ale budem sa na to pýtať, a overím si to. Pretože podľa mňa má tím do 20 rokov vytvorené také podmienky, ktoré nemajú niektoré extraligové mužstvá."

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články