Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Nedostal alkohol, tak vyvádzal v lietadle: Kvôli ruskej hviezde musel pilot núdzovo pristáť!

MOSKVA - Ruský hokejista Oleg Saprykin sa počas letu na linke Soči - Moskva dopustil výtržností, ktoré prinútili pilota núdzovo pristáť v meste Voronež.
Oleg Saprykin CSKA Slovan.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Saprykin mal podľa portálu championat.ru vyvolať nepokoje po tom, ako mu letuška odmietla naliať ďalší pohár whiskey.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Jori Lehterä Jonas Enlund.Fínska hviezda NHL čelí vyšetrovaniu pre obchodovanie s drogami

"Polícia dostala od dispečera leteckej bezpečnostnej služby správu o potrebe príchodu policajného zboru na palubu lietadla smerujúceho zo Soči do Moskvy. Muž, ktorý bol opitý, rušil verejný poriadok, obscénne sa vyjadroval na adresu cestujúcich a palubného personálu. V súvislosti s tým sa pilot lietadla rozhodol núdzovo pristáť vo Voroneži," uviedla predstaviteľka ministerstva vnútra Ruskej federácie Irina Volková.

Počas letu Saprykin požíval alkohol a po tom, ako mu letuška odmietla naliať ďalšiu whiskey, začal robiť výtržnosti. Dostal sa aj do konfliktu so spolusediacim. Saprykina po vypočutí na policajnom oddelení prepustili.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Winter Classic 2019.VIDEO Winter Classic vyhral Boston, Chára: Víťazné sa lepšie pamätajú

Tridsaťsedemročný útočník hral v sezóne 2015/2016 v KHL za Salavat Julajev Ufa. Pôsobil aj v NHL v tímoch Calgary Flames, Ottawa Senators či Phoenix Coyotes. V roku 2009 získal s ruskou reprezentáciou vo švajčiarskom Berne titul majstra sveta. Na tomto šampionáte si pripísal 7 bodov za 4 góly a 3 asistencie.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články