window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

31.kolo St.Nicolaus ligy tipuje Jaroslav Lušňák

PREŠOV - Ani tesne pred Štedrým dňom nebude núdza o prvoligový hokej. Martin v domácom prostredí privíta Prešov, Humenné si zmeria sily s Dubnicou, v Michalovciach pôjde o to, koľko domáci nadelia Novým Zámkom, Trnava si skríži hokejky so Spišiakmi, na Považí sa ukáže Bratislava a pod Tríbeč zamieri výprava Skalice. Duely tipoval bývalý prezident Piešťan Jaroslav Lušňák.
Zdroj: 30470
Zdieľajte:

Martin - Prešov 1

"Čo sa týka Martina, je to klub, ktorý pôsobí vo vrchných priečkach. Proti Prešovu by nemal mať veľký problém. Je pravdou, že sa proti slabším vždy hrá zle, ale myslím si, že to domáci zvládnu."

Humenné - Dubnica 2

"Dubnica by mala vyhrať. Prakticky s Humenným susedí v tabuľke, ale rozdiel je nejakých dvadsať bodov. Ak to beriem z tohto pohľadu, tak by sa to malo skončiť úspechom hostí."

Michalovce - Nové Zámky B 1

"Michalovce sú jasným lídrom tabuľky. Majú to veľmi dobre rozbehnuté. Dukla má 75 bodov a hostia 0. To by bolo naozaj veľké prekvapenie, keby to dopadlo inak."

Prečítajte si aj

Rozhodujú výkony, nie privilégiá

Trnava - Spišská Nová Ves X2

"Je to ťažké stretnutie. V Trnave je celkom neprajné prostredie. Vyskúšam to poistiť."

Považská Bystrica - Bratislava 1

"Obaja majú dosť nevyrovnané výsledky. Skôr však favorizujem domáci celok."

Topoľčany - Skalica 1X

"Hrá sa v Topoľčanoch a nezvyklo sa tam chodiť po body. Malo by to skončiť zmierlivo."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články