VIDEO Tatar rozhodol o výhre Montrealu v Chicagu

NEW YORK - Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar rozhodol v zámorskej NHL o víťazstve Montrealu na ľade Chicaga 3:2 gólom v 59. minúte.
Zdroj: 30243

Bol to už jeho 12. presný zásah v sezóne. Canadiens vyhrali tretí duel za sebou, Blackhawks ťahajú nepríjemnú sériu siedmich prehier.

Zvolenské trápenie vyvrcholilo debaklom od MAC: Každý musí začať od seba, počnúc mnou, tvrdí Chovan

Ottawa doma prehrala s Bostonom 1:2 po predĺžení. Senators chýbal pre zranenie v dolnej časti tela slovenský obranca Christián Jaroš, za Bruins nedostal šancu v bránke Jaroslav Halák. Bostonu stále chýba aj zranený obranca Zdeno Chára, resp. Ottawe dlhodobo zranený útočník Marián Gáborík.

výsledky:

St. Louis - Vancouver 1:6, Winnipeg - Philadelphia 7:1, Ottawa - Boston 1:2 pp, Chicago - Montreal 2:3, Anaheim - New Jersey 6:5 pp a sn, Edmonton - Calgary 1:0, Vegas - Dallas 4:2