Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Tréner Ottawy je z Jaroša nadšený: Milujem jeho hru!

OTTAWA - Mladý slovenský obranca Christián Jaroš sa dostal do zostavy Ottawy Senators a neplánuje ju opustiť.
Christián Jaroš dohrá sezónu v Ottawe Senators.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Mladý zadák bol chválený už v letnom kempe, nakoniec ročník začal v AHL, ale počas sezóny sa dostal premiérovo do najlepšej ligy sveta, kde odohral už 17 stretnutí, strelil aj prvý gól a získava čoraz stabilnejšie miesto pod trénerom Guyom Boucherom.

Pozrite si aj

Hokejista Winnipegu Jets Patrik Laine z Fínska sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu.VIDEO Laine napodobnil Gáboríka: Toto NHL nezažila už sedem rokov!

"Milujem jeho nasadenie a spôsob, akým bráni a hrá v oslabeniach. Keď aj urobí chybu, vykompenzuje ju, pretože sa hneď vráti do hry vďaka svojej rýchlosti. Jeho ruky sú výborné, má úžasnú strelu. Má v sebe toho veľa. Veľmi sa mi páči," chválil Slováka spomínaný tréner.

Jarošovi pomohla aj výmena skúseného obrancu Chrisa Widemana do Edmontonu: "Je blízko k tomu, aby si vybojoval miesto v tíme Ottawy natrvalo," tvrdí renomovaný kanadský novinár Don Brennan.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Bruins Lightning.VIDEO Chára si tak skoro nezahrá: Je to frustrujúce, hovorí

Jaroš je šiestym najlepším hráčom "senátorov" v priemernom počte bodyčekov na zápas (1,7) a piaty v priemernom počte zblokovaných striel (1,5).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: nhl.sk

Diskusia

Podobné články