window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Chára si tak skoro nezahrá: Je to frustrujúce, hovorí

BOSTON - Ešte minimálne mesiac si musí slovenský hokejový obranca Zdeno Chára počkať na návrat do NHL. Kapitán Bostonu Bruins utrpel 14. novembra v zápase s Coloradom zranenie pravého kolena a odvtedy v profilige pauzuje.
MetaTitle: USA Hokej NHL Bruins Lightning.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Chára tvrdo pracuje na svojom návrate, ale podľa zámorských médií to nebude skôr ako za mesiac. "Snažím sa čo najviac podporovať náš tím mimo ľadu a sám sa sebe pracujem, aby som sa čím skôr vrátil do akcie," povedal slovenský obranca pre Matta Kalmana z rádia WEEI počas charitatívnej akcie pre ľudí bez domova.

Prečítajte si aj

Laine kopíroval Gáboríka: Tatar znova s ďalším gólom

Štyridsaťjedenročný veterán je známy svojou tvrdou prácou počas celého roka a o to viac ho zranenie mrzí. "Je to niečo, čo si nikto neželá a neplánuje. Ale žiaľ, stáva sa to. Trénujem naplno, aby som bol pripravený a aby sa mi zranenia vyhýbali, ale niekedy sa tomu jednoducho nedá zabrániť, keď vás nastrelí puk, alebo príde k nejakému podvrtnutiu. Je frustrujúce, že venujete veľa úsilia a času, ale zranenia aj tak prídu," pokračoval Chára. "Nezáleží na veku. Niekedy ste desať sezón bez zranení, ale potom prídu tri, štyri za sebou. Je to šport, musíme s tým rátať, ale je to frustrujúce," dodal slovenský obranca.

Na kontrolu by mal podľa nesn.com ísť Chára o štyri týždne a potom sa uvidí, kedy sa vráti na ľad.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články