Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Bratislava po výmene trénera posilňuje aj káder

BRATISLAVA - Minulý týždeň sa usadil na trénerskú lavičku Róbert Pukalovič, v závere tohto prichádzajú dve zmeny v hráčskych radoch.
Lakosil v minulosti patri medzi opory Nitry a Martina.
Lakosil v minulosti patri medzi opory Nitry a Martina. Zdroj: BK Mladá Boleslav
Zdieľajte:

Minuloročný nováčik vstupoval do sezóny s brankárskym triom Němec, Mega a Srnec. Prvý menovaný český brankár sa z vlastného rozhodnutia pobral z klubu a manažment sa snažil nájsť adekvátnu náhradu na tento post.

Prečítajte si aj

Belluš dostal stopku na štyri zápasy.Pod Tatrami lietali tresty: Belluš si postojí štyri stretnutia, Molota dva mesiace!

A veru, do hlavného mesta prišla posila zvučného kalibru. Novým ochrancom svätyne je skúsený a slovenským fanúšikom veľmi dobre známy Vlastimil Lakosil. Ten v minulosti úspešne pôsobil na Slovensku v dresoch Martina a Nitry, s ktorou získal aj titul. Naposledy pôsobil v Šumperku, či rumunských celkoch Dunarea Galati a Cszikszeréda.

Prečítajte si aj

Rerewjiir eworje wjrheroijew.errfewrwe.Košice získali ruskú posilu s takmer päťsto zápasmi v KHL

Druhým prírastkom je odchovanec a útočník Lukáš Pék. 31-ročný hráč začínal s hokejom v Ružinove. Osem rokov hrával vo Francúzsku, s ročnou výnimkou, ktorú strávil v Dortmunde, no do Bratislavy prichádza z Montpellier. Svoju premiéru si odkrúti už v dnešnom zápase v Humennom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com/HCB

Diskusia

Podobné články