Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Spišská Nová Ves rieši problém, prišla o trénera

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejový zo Spiša na zasadnutí Výkonného výboru, ktoré sa konalo v pondelok 5.11., odvolalo z funkcie hlavného trénera Vladimíra Turana.
Brat známeho Tibora už sa nepostaví na lavičku
Brat známeho Tibora už sa nepostaví na lavičku "Novejši". Zdroj: Archív
Zdieľajte:

Rozhodnutie je celkom prekvapujúce, nakoľko deň pred odvolaním Vladimíra Turana zvíťazila Spišská Nová Ves doma nad nováčikom z Humenného 1:0.

Pozrite si aj

Káčer v minulosti patril medzi osobnosti Topoľčian, teraz hviezdi v Partizánskom.VIDEO: Dva góly za štyri sekundy a výhra strateného zápasu? V druhej lige realita!

Redakcia hokejovysvet.sk vám prináša kompletné znenie ohľadom výmeny trénera, ktoré sa uvádza na facebookovom profile klubu bez redakčných úprav a v plnom znení:

Prečítajte si aj

Winter Classic Banská Bystrica.Winter Classic hostí Banská Bystrica, fanúšikovia uvidia Zápas legiend aj derby „baranov“ so Zvolenom

OZNAM: Dňa 05.11.2018 zasadal Výkonný výbor HK Spišská Nová Ves kde sme sa rozhodli na ukončení spolupráce medzi našim klubom a trénerom A mužstva pánom Turanom. Týmto chceme pánovi Turanovi poďakovať za všetko čo urobil pre HK Spišská Nová Ves. Prajeme mu v ďalšom osobnom, pracovnom i športovom živote veľa šťastia a úspechov. Zároveň chceme všetkým fanúšikom oznámiť, že nový tréner A mužstva bude predstavený najneskôr konca týždňa ... ĎAKUJEME HK SNV

Video zo sezóny 2015/16, kedy Turan viedol popradský dorast:

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com/HKSNV

Diskusia

Podobné články