Tatar po otočke triafal do čierneho: Cehlárik s asistenciou

NEW YORK - Hokejisti Bostonu v zostave s brankárom Jaroslavom Halákom a útočníkom Petrom Cehlárikom prehrali v noci na štvrtok v prípravnom zápase NHL na domácom ľade s Detroitom 2:3 po predĺžení.
Zdroj: 29352

Cehlárik zaznamenal jednu asistenciu a na ľade strávil takmer 12 minút. Halák mal 33 úspešných zákrokov. Halákov krajan a brankársky kolega Patrik Rybár sedel na striedačke Red Wings.

Tomko po skvelom štarte Liptákov: Neexistuje jednotné číslo, iba množné

Montreal prehral doma v derby s Torontom 3:5, Canadiens nepomohol ani gól útočníka Tomáša Tatara, ktorý v presilovke v 4. minúte otvoril skóre stretnutia. Nedarilo sa ani Winnipegu, ktorý v zostave s útočníkom Markom Daňom prehral v Minnesote 3:4. Daňo zaznamenal pri takmer 11 minútovom pobyte na ľade dve trestné minúty a jednu strelu