Cehlárik 1+1 v príprave Bostonu, skóroval aj Pánik za Arizonu

WASHINGTON - Slovenský hokejista Peter Cehlárik si v noci na utorok pripísal gól a asistenciu. Bostonu Bruins dopomohol k víťazstvu v prípravnom zápase NHL na ľade Philadelphie 4:3. V 5. minúte otvoril skóre a o päť minút neskôr prihral na druhý gól hostí v podaní Brandona Carla.
Zdroj: 25166

Richard Pánik skóroval v drese Arizony Coyotes, ktorá prehrala na klzisku Anaheimu 2:4. Martin Marinčin asistoval na jediný gól Toronta Maple Leafs pri domácej prehre s Montrealom 1:5.

Prezident Nových Zámkov varoval fanúšikov klubu pred výjazdom do Miškolca

NHL - príprava:

New York Rangers - New Jersey 4:3 pp, Philadelphia - Boston 3:4 /CEHLÁRIK za hostí 1+1/, Toronto - Montreal 1:5 /MARINČIN za domácich 0+1/, Dallas - Minnesota 5:3, Calgary - Winnipeg 4:5 pp, Los Angeles - Vancouver 4:1, Anaheim - Arizona 4:2 /PÁNIK za hostí 1+0/, Vegas - Colorado 3:5