Víťazstvá Trenčína, Nitry a SR20

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov zvíťazila vo štvrtkovom prípravnom stretnutí nad HC RT TORAX Poruba na jej ľade 5:3.

Zverenci trénera Ernesta Bokroša rozhodli o svojom triumfe v záverečnej tretine, ktorú vyhrali 3:1.

V ďalšom prípravnom dueli prehral účastník Tipsport extraligy HK 36 Skalica doma s nováčikom najvyššej českej súťaže HC Olomouc 2:5. V drese hostí sa do kanadského bodovania zapísali aj slovenskí hokejisti, Ivan Majeský asistoval a Peter Zuzin strelil v 49. minúte piaty gól Olomouca.

prípravné zápasy

HK 36 Skalica - HC Olomouc 2:5 (0:0, 0:2, 2:3)

Góly: 50. Méry, 51. Bezúch – 25. Marosz (MAJESKÝ), 34. Knotek, 45. Dlouhý, 47. Skrbek, 49. P. ZUZIN

Dukla Trenčín - HKM Zvolen 4:3 po nájazdoch

Góly Trenčína: Gašparovič, Radivojevič, Hlinka, roz. nájazd Komínek

RT Torax Poruba - SR 20 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

Góly: 28. Vaněk, 28. Peslar, 45. Hulva – 7. Sukeľ, 31. Rehák, 49. Rehák, 50. Petráš, 57. Giľák

HC Nové Zámky - HK Nitra 4:8 (3:3, 1:3, 0:2)

Góly: 9. Polčík, 10. Dubec, 18. Čaládi, 24. Uhnák – 1. Tománek, 8. Piačka, 11. Tománek, 21. Bajtek, 24. Lelkeš, 40. Ručkay H., 42. Pupák, 57. H. Ručkay