Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Bruno Mráz hráčom Skalice

Hokejový extraligista HK 36 Skalica sa dohodol na ročnej zmluve s talentovaným mladíkom Brunom Mrázom. Dvadsaťjedenročný útočník bol doteraz hráčom slovenského účastníka KHL Slovana Bratislava a do Skalice chodil iba na striedavý štart.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Odchovanec "belasých" odohral v minulej sezóne za Záhorákov 51 zápasov, v ktorých si pripísal 23 bodov (14+9). Pre Skalicu sa rozhodol, keďže v materskom klube nedostával dostatok príležitostí. "Som vďačný Slovanu za to, že mi dali šancu zahrať si KHL. Teraz v lete sme sa dohodli na rozviazaní kontraktu, lebo by som chcel čo najviac hrať. To je dôvod, prečo som sa rozhodol tak, ako som sa rozhodol. Išlo o obojstrannú dohodu," vysvetlil pre oficiálnu webstránku skalického klubu mladý center, pre ktorého bol HK 36 jasnou voľbou.

Pre skalické mužstvo by mohol byť prínosom najmä svojou dravosťou. "My mladší sme aktívnejší, chceme sa ukázať, čo je pochopiteľné. Budem sa snažiť v každom zápase zo seba vydať maximum, aby som mužstvu pomohol čo najviac. S väčšinou chalanov sa poznám z reprezentácie, s niektorými z minulej sezóny, možno pár chalanov som nepoznal. V pohode som zapadol," dodal Bruno Mráz.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články