Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Výborná správa pre Slovan: Vracia sa zámorský útočník, bývalá hviezda klubu!

BRATISLAVA - Jeff Taffe sa vracia do HC Slovan Bratislava.
Dsdsazd sagdsagjdsadsa sadsa.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dnes 37 – ročný center sa s vedením nášho klubu dohodol na zmluve pre nadchádzajúci ročník Kontinentálnej hokejovej ligy. Zmluva Jeffa Taffea ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve. Rodák z Hastingsu v štáte Minnesota sa do belasého dresu vracia po ročnom pôsobení vo švajčiarskej najvyššej súťaže.

Prečítajte si aj

Na snímke gólová radosť hráčov Slovana, zľava Simon Després, Patrik Lamper, Nick Ebert a Andrej Šťastný (Slovan).Ďalšie nie pre Slovan: Kanadský útočník bude pôsobiť v inom tíme KHL!

Skúsený Američan otvára svoju tretiu sezónu v KHL. Okrem Slovana nastupoval aj za Neftechimik Nižnekamsk. V Európe tiež obliekal dres švédskeho Linköpings HC. Hokejista s ľavým držaním hokejky sa vo svojich pôsobiskách zapísal ako produktívny typ útočníka.

V Linköpingu bol s 59 bodmi najproduktívnejším hráčom mužstva, rovnako aj o dva roky neskôr v HC SLOVAN so ziskom 43 bodov v základnej časti. Druhé miesto v tímovej produktivite sa mu ušlo v Nižnekamsku.

Prečítajte si aj

Skapski pri svojom druhom štarte v drese HKM Zvolen.Skapski vo Zvolene očakáva víťazstvá: "Budem sa snažiť čo najviac pomôcť tímu"

Naposledy hral Jeff Taffe za Ambri Piotta. Mladé švajčiarske mužstvo však nedosahovalo najlepších výsledkov a Američana čakali len záchranárske práce, ktoré však napokon dopadli pre Ambri úspešne.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hcslovan.sk

Diskusia

Podobné články