Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nečakané správy zo ZOH: Hrozí zrušenie zápasu Slovenska s Rusmi!

PJONGČANG - Situácia v dejisku ZOH v Pjongčangu nabrala v stredu kritický rozmer.
Prvý tréning hokejistov SR.
Prvý tréning hokejistov SR. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Po tom, čo v horskej časti Alpensia zrušili slovenskou verejnosťou mimoriadne očakávaný slalom žien a vytrvalostný biatlon žien, v prímorskom meste Kangnung hrozilo aj zrušenie neskorovečerného hokejového zápasu Slovenska s Olympijskými športovcami z Ruska.

Prečítajte si aj

Craig Ramsay dáva na tréningu pokyny našim reprezentantom.Slovákov čaká krst ohňom: Ako zvládnu boj s najväčším favoritom na zisk olympijského zlata?

Mobily prijímajú neustále varovania o nebezpečnom nárazovom vetre a organizačný výbor popoludní zakázal pohyb ľudí v Olympijskom parku. Tí, ktorí ho nestihli opustiť, musia zostať v halách a prítomné médiá (hokej, curling, krasokorčuľovanie) sa presunuli zo stanových tlačových centier na tribúny do arén. O ďalšom vývoji budú organizátori informovať s tým, že prioritná počas zimnej olympiády je bezpečnosť jej účastníkov.

Prudké nárazy vetra riadne komplikovali situáciu aj v mediálnej dedine, kde na jednom zo vstupov rozmlátilo prístupový bezpečnostný skener a povetrím lietala všadeprítomná hlina. Problémy sa nevyhli ani obchodu so suvenírmi, vietor poškodil jeho strop. Improvizovaný obchod je rovnako ako tlačové centrá skonštruovaný iba z oceľových rúr a celtoviny.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články