Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Veľké zmeny v Žiline: Klub opustili dvaja zámorskí hráči, slovenskí mladíci idú na hosťovanie!

ŽILINA - Pre TASR to potvrdil športový riaditeľ klubu Imre Valášek.
Radosť hráčov MsHK Žilina po strelenom góle.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Kanadský hokejový obranca Félix-Antoine Poulin a jeho krajan a útočník Ryan Martindale už nie sú hráčmi MsHK DOXXbet Žilina. Vedenie tipsportligového klubu s nimi ukončilo spoluprácu a na hosťovanie do Michaloviec zároveň poslalo Jakuba Meliška a Emila Šveca.

Prečítajte si aj

Jaroslav Janus v drese Slovenska.VIDEO Janus pustil chybu rýchlo z hlavy a podržal Liberec v Lige majstrov: Mohli sme vyhrať!

Poulin s Martindaleom mali byť lídrami tímu, ale tieto očakávania nenaplnili. Prvý menovaný odohral za Žilinu 36 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 7 gólov a 6 asistencií a v "tabuľke pravdy" mal sedem mínusových bodov.

Útočník Martindale už dlhšie pauzoval pre zranenie a aj jeho vinou odohral iba 17 zápasov. V nich získal 9 kanadských bodov (2+7) a osem mínusiek.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Na snmke z>ava Martin Bakoa, trner Rostislav ada, asisitent Jn Lipiansk a Juraj Mika (vaetci Slov OK.Rostislav Čada kývol na ponuku: Vracia sa na staré známe miesto!

Okrem kanadskej dvojice opustili žilinský tím aj obranca Jakub Meliško a útočník Emil Švec. Obaja budú do konca sezóny 2017/2018 na hosťovaní v prvoligových Michalovciach.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články