Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Najzaujímavejšie mikulášske prestupy a špekulácie dňa (6.12.)

BRATISLAVA - Svätý Mikuláš včera doniesol darčeky nie len deťom, ale aj niektorým klubom a to v podobe nových hráčov v ich tíme.
Samuel Baroš Slovensko.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Útočník Radek Smoleňák sa stal novou posilou českého extraligistu HK Mountfield Hradec Králové. Skúsený útočník od 1.decembra ukončil svoje pôsobenie v Slovane Bratislava.

Prečítajte si aj

Radek Smoleňák má na to vlastný názor.V Slovane skončil, má už však nového zamestnávateľa!

Skúsený útočník Matt Moulson bol Buffalom Sabres zaradený na listinu voľných hráčov, odkiaľ si ho síce nestiahol nik, ale aj tak odchádza a to na hosťovanie do tímu AHL Ontario Reign, ktorý je farmou LA Kings.

Medveščak Záhreb vykonal zmenu v defenzíve. Mužstvo opustil Američan Alexx Privitera,, nahradil ho jeho krajan Garrett Noonan, ktorý naposledy hrával AHL za Hartford Wolf Pack.

HC Nové Zámky majú pravdepodobne novú brankársku jednotku v podobe Samuela Baroša. Klub zároveň jedná aj s ďalšími hráčmi.

Prečítajte si aj

Hráči Nových Zámkov sa tešia z gólu.Nové Zámky s výraznou brankárskou posilou, prichádza mladý reprezentant Slovenska

Slovenský brankár Marcel Melicherčík pred pár týždňami skončil v talianskom mužstve HC Bolzano, teraz si našiel nový klub. Chytať bude za Heilbronner Falken pôsobiaci v súťaži DEL 2.

Útočník Greg McKegg bol Pittsburghom Penguins zaradený na waiver listinu.

Špekulácie

Najlepší brankár švajčiarskej NLA, Leonardo Genoni, si nie je istý, či predĺži zmluvu so súčasným zamestnávateľom SC Bern. Záujem o jeho služby prejavil celok ZSC Lions.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: TASR, eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články