Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Všetko o MS 2019 v hokeji

Nové Zámky s výraznou brankárskou posilou, prichádza mladý reprezentant Slovenska

NOVÉ ZÁMKY - Účastník Tipsport ligy HC Nové Zámky získal do svojho mužstva brankára Samuela Baroša.
Hráči Nových Zámkov sa tešia z gólu.
Zdroj: TASR - archív
Zdieľajte:

23-ročný rodák z Bratislavy je odchovancom tamojšieho Slovanu, za ktorý ale odchytal iba jeden zápas na seniorskej úrovni. Od sezóny 2014/15 až do konca tej minulej bol oporou HKM Zvolen.

Počas tejto sezóny je však bez hernej praxi. Začal ju v HC Osmos Bratislava, kde nakoniec iba trénoval a nezachytal si ani na skúške v českom HK Mountfield Hradec Králové.

Baroš sa zúčastnil jedných MSJ a jedným seniorských MS. V národnom drese nastúpil na deväť zápasov.

Prečítajte si aj

O puk bojujú Slováci Kotvan, Šťastný, Šedivý a Američania Burish s Terrym Broadhurstom.Najzaujímavejšie prestupy a špekulácie dňa (5.12.)

„V utorok sme sa dohodli so Samuelom Barošom na zmluve do konca sezóny s možnosťou predĺženia o ďalšiu sezónu, ak budú obe strany spokojné. Samo prichádza na najpálčivejší post, ktorý nás tlačí najviac, nakoľko Frederik Foltán v mužstve končí ku 31. 1. 2018,“ povedal prezident klubu František Sucharda pre klubovú stránku.

Ten zároveň doplnil, že tento týždeň by mohlo prísť k príchodu ďalšíchhráčov: „Rokujeme ešte s troma útočníkmi a jedným obrancom. Verím, že do piatka sa dohodneme minimálne s dvoma novými hráčmi, ktorí budú posilami pre náš tím v bojoch o play-off," dodal.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: eliteprospects.com, hcnovezamky.eu

Diskusia

Podobné články