Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Diváci v šoku: Populárna slovenská športová televízia zrejme končí!

BRATISLAVA - Fanúšikovia sa dozvedeli smutnú správu. Ich obľúbená športová televízia zrejme skončí.
Populárna slovenská športová televízia 213 zrejme končí.
Populárna slovenská športová televízia 213 zrejme končí. Zdroj: facebook.com/213.sk
Zdieľajte:

1. októbra 2016 sa ponuka slovenských športových kanálov rozšírila o televíziu 213, za ktorou stojí spoločnosť Elements Channel. Na 213 môžeme sledovať veľa domáceho športu občas aj kultúry. To však môže byť v najbližších dňoch už minulosť.

Prečítajte si aj

Ilustračné foto Tiket Aréna.Zarobiť 51 tisíc na jedinom zápase? Tento borec to dokázal!

Dôvod?

Dôvodom je nepriaznivá ekonomická situácia. „V apríli to začalo škrípať, prevádzkové náklady sa šplhali do astronomických výšok, ktoré investor nebol ochotný platiť,” píše marketingová riaditeľka televízie 213 Adriana Hosťovecká na blogu webu dalito.sk.

„Prvý pracovný deň v novembri z dôvodu nevyplatenia septembrovej výplaty 21 ľudí podalo okamžitú výpoveď. A toto číslo nie je konečné. Pridávajú sa aj ďalší kolegovia. 213 začína rušiť prenosy,” pokračovala Adriana Hosťovecká, ktorá na záver dodala, „tento fénix z popola už určite nevstane. Škoda. Mohla to byť dobrá telka...”

Televízia 213 ponúkala priame prenosy z Fortuna ligy, basketbalovej ligy mužov aj žien, hádzanárskej ligy mužov, ale aj z vodného póla a hokejbalu. Nechýbali ani priame prenosy z hokejovej Tipsport Ligy, z Európskej univerzitnej hokejovej ligy a televízia 213 vysielala aj vlastné magazíny, ktoré sa divákom páčili.

Časté problémy...

Prečítajte si aj

FOTO Tréner Ramsay má starosti: Plány mu skomplikovalo zranenie skúseného obrancu!
Zdieľajte:
Zdroje informácií: dalito.sk, ŠPORT.sk

Diskusia

Podobné články