VIDEO Debut v NHL ako zo zlého sna: Brankár inkasoval už po desiatich sekundách!

WINNIPEG - Debut v NHL si určite predstavoval trochu inak. Brankár Penguins Casey DeSmith inkasoval pri svojom debute už po desiatich sekundách!
Zdroj: 25813

Každý hokejista sa teší na svoj debut v NHL. Rovnako sa tešil i brankár Pittsburghu Penguins Casey DeSmith. V noci z nedele na pondelok sa aj dočkal, no určite si to predstavoval trochu inak.

Hororové správy z Ruska: Rozhodcu KHL našli zakrvaveného a v bezvedomí v letiskovom autobuse!

Do brány šiel ešte počas prvej tretiny, keď jeho mužstvo prehrávalo s Winnipegom Jets už 0:4. Vo veku 26 rokov sa ako nedraftovaný hráč konečne dočkal prvého zápasu v NHL a hneď pochopil, aká to je súťaž.

Hneď po desiatich sekundách ho totiž prekonal Blake Wheeler, ktorý týmto gólom zároveň dokončil svoj hetrik už v prvej tretine a zvýšil na hrozivých 0:5.

Casey DeSmith potom inkasoval ešte dvakrát a jeho mužstvo napokon prehrali 1:7. Dvadsaťšesťročný brankár tak bude chcieť určite rýchlo zabudnúť na svoju premiéru v najlepšej hokejovej lige sveta.

VIDEO Hurikán menom Winnipeg Jets: 3 góly za 34 sekúnd položili Penguins na kolená!