VIDEO Kamzíci prekvapenie nedopustili: Odvážnych mladíkov rozložili v poslednej tretine!

POPRAD - Hokejisti HK Poprad zvíťazili vo štvrtkovom vloženom stretnutí Tipsport Ligy nad slovenskou dvadsiatkou 5:2. "Kamzíci" rozhodli o svojom triumfe v záverečnej tretine, v ktorej strelili tri góly.
Zdroj: 25446

/video doplníme

HK Poprad - HK Orange 20 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Góly: 12. D. Bondra (Jáchym, Svitana), 40. Vartovník (Lichanec. Fabian), 42. Paločko (Lichanec, McDowell), 54. König (Mlynarovič, Svitana), 55. Heizer (Majda. Vartovník) - 23. Marcínek (Kundrík, Durný), 27. Tamáši (Smolka, Krempaský), rozhodovali: Kalina, Snášel – Gajan, Jobbágy, vylúčení: 8:4 na 2 min., presilovky 0:1, oslabenia: 0:0

Odčiní Bystrica prehru so Žilinou na ľade silných Košíc? Vychutnaj si aj ty NAŽIVO šláger našich elitných tímov!

HK Poprad: Ivanov – Fabian, Davydov, Brejčák, König, McDowell, Jáchym, Zadražil, Dinda – Lichanec, Heizer, Ježek – Majdan, Mlynarovič, Svitana – Bondra, Paločko ml., Paločko – Martančík, Vartovník, Olejník

HK Orange 20: Durný – Hedera, Hílek, Fereta, Zeleňák, Švarc, Krempaský, Matejovič, Kuna – Jaško, Kundrík, Marcinek – Vybíral, Čacho, Vašaš – Smolka, Tamáši, Václav – Musliu, Šmida, Mesaroš