Hľadanie
Prihlásenie
Registrácia
Prihlasovacie meno
Heslo
Laco a jeho bodyček zadkom - animovaný gif z giphy.com

  • predzápasový preview
  • textové komentáre po celý zápas
  • videá gólov a dôležitých akcií
  • okamžité zvukové upozornenia
  • tipovací servis
Jeglič a gól za Slovan - animovaný gif z giphy.com

Slovensko

:

Česko

dnes 17:00

Lokomotiv Jaroslavľ

:

HC Slovan Bratislava

zajtra 18:00

Grizzlys Wolfsburg

:

HC 05 iClinic Banská Bystrica

zajtra 18:00

Dinamo Moskva

:

HC Slovan Bratislava

27.08.2017 16:30

VIDEO Oficiálny web MS sa pozrel do histórie: Medzi najlepšími juniormi sú hneď dvaja Slováci

SR juniori


06.01.2017, 16:02 - BRATISLAVA - Aj keď fanúšikovia viac spomínajú na vydarené útočné akcie, hokejoví fajnšmektri dokážu oceniť aj krásu defenzívy a výkony gólmanov.

Foto: jatkoaika.com

Oficiálny web aktuálneho juniorského svetového šampionátu po ukončení bojov v základných skupinách priniesol prehľad hviezdnych momentov gólmanov a do rebríčku sa im zmestili hneď dvaja Slováci.

Prečítajte si aj: VIDEO Rozprávková sezóna môže mať nečakaný vrchol: Zápas hviezd NHL možno aj s prekvapením zo Slovenska

Prvým je samozrejme Denis Godla, ktorý sa pred dvoma rokmi zviditeľnil po celom svete a stal sa najužitočnejším hráčom celého turnaja aj najlepším brankárom podujatia. Rodák z Kežmarku predvádzal životné výkony a mohutne prispel k zisku bronzových medailí pre Slovensko.

Do prvej desiatky sa prebojoval aj Jaroslav Janus, oficiálny web MS upútali jeho zásahy zo šampionátu 2008/2009. Vychutnal si najma Američanov, proti ktorým predviedol 44 úspešných zásahov a Slovensko poslal do semifinále.

Zvyšok rebríčka tvoria nemenej známe mená ako Rus Andrej Makarov, Čech Petr Mrázek, Švajčiari Benjamin Conz a David Aebischer, Kanaďania Carey Price, Manny Legace a Jimmy Waite či fínska hviezda Tuukka Rask.

mBank
5
0
Autor: hokejovysvet.sk
Zdroj: worldjunior2017.com, pravda.sk
DISKUSIA
PODOBNÉ ČLÁNKY

NEPREHLIADNITE