VIDEO Rozhodcovia Hossovi zobrali radosť z gólu: Hrivík s víťazstvom za Rangers

NHL
NEW YORK - Hokejisti Chicaga v zostave so slovenskými útočníkmi Mariánom Hossom a Richardom Pánikom prehrali v noci na sobotu v zámorskej NHL s New Yorkom Rangers 0:1 po predĺžení.
Zdroj: nhl.com

O víťazstve "jazdcov" rozhodol v 55. sekunde predĺženia obranca Nick Holden. Významnou mierou sa na triumfe hostí podieľal brankár Antti Raanta, ktorý v dueli proti svojmu bývalému klubu zneškodnil všetkých 26 striel domácich a prvýkrát v sezóne si udržal čisté konto.

Prečítajte si aj: Tipérsky špeciál: Na Slovan čaká tím, ktorý je na chvoste Západnej konferencie, bude to dnes za tri body?

Chicago mohlo rozhodnúť v tretej tretine, ale Hossovi rozhodcovia po videokonzultácii neuznali gól pre ofsajd. V drese Rangers sa z výhry tešil aj útočník Marek Hrivík.

V ďalšom zápase Detroit s Tomášom Tatarom a Tomášom Jurčom podľahol doma Columbusu 1:4. Edmonton v zostave s obrancom Andrejom Sekerom prehral na ľade Minnesoty 2:3 po nájazdoch.

Chicago - New York Rangers 0:1 pp

Buffalo - Washington 1:4

New Jersey - St. Louis 1:4

Minnesota - Edmonton 3:2 pp a sn

Anaheim - San Jose 3:2