Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Gólová paráda ako Mikael Granlund: 18-ročný slovenský talent si vychutnal brankára Česka

Reprezentácia

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov prehrala v sobotňajšom druhom prípravnom dueli v Piešťanoch s rovesníkmi z Česka 3:4 po predĺžení a nájazdoch.

Gólom a asistenciou sa v domácom drese prezentoval Juraj Slafkovský, rozhodujúci nájazd v drese Česka premenil Jakub Konečný. O najkrajší moment zápasu sa ale v 18. minúte postaral 18-ročný slovenský talent Martin Chromiak, ktorý nádherným vyrovnávajúcim zásahom na 1:1 rutinérsky pripomenul pamätný gól Mikaela Granlunda zo slovenských MS spred desiatich rokov. Jednoducho nádhera!

Prečítajte si aj

SR 20: Česko v odvete vrátilo Slovensku prehru

"Každý z nás môže byť spokojný. Ja osobne som veľmi, pretože v prvom dueli sa mi premiérovo na medzinárodnej scéne podarilo zdolať Čechov. A hoci sme druhý nedotiahli do víťazného konca, aj tak môžeme byť spokojní. Čo sa týka môjho gólu v prvej tretine, jeho realizáciu ma naučil jeden tréner v Trenčíne. Odvtedy to neustále skúšam, avšak iba v tréningoch. V zápase som si niečo podobné dovolil prvýkrát a vyšlo to. Teraz bola ideálna situácia. Takéto góly nepadajú každý deň, chutia o čosi krajšie," uviedol ku gólu po zápase Chromiak.

Načítava sa
Zdieľajte:
Pridal: Kazimír Kazisvetový
Zdroj: RTVS

Diskusia

Podobné videá