Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Chára predviedol supertrik s jednou rukou: Trúfnu si Jágr, Tatar, Pastrňák či Krejči na výzvu slovenského obra?

NHL

Sezóna NHL sa nezadržateľne blíži a medzi osobnosťami, ktoré už začali s poctivým tréninom na ľade, je pochopiteľne aj ikona Bostonu Zdeno Chára. Na Instagrame pridal video, v ktorom puk z ľadu dostane použitím hokejky a jednej ruky.

Prečítajte si aj

Hokejový svet smúti: Tragicky zahynul bývalý majster sveta

Slovenský hokejový obor Zdeno Chára prišiel na Instagrame s novou výzvou. V nej vyzýva viaceré hviezdy NHL o vyskúšanie parádneho triku s jednou rukou. "Ahojte, vyskúšajte na ďalšom tréningu. Jednoručná "Z-naberačka" z backhandu. Vyzývam Davida Pastrňáka, Jaromíra Jágra, Davida Krejčího, Tomáša Tatara,..." napísal Chára na sociálnej sieti k videu s parádnym jednoručným trikom.

Hello , Here is cool little trick next time you skate. One handed backhand Z-scoop. I Challenge @jackeichel11 @mcdavid97 @auston_matthews @erikkarlsson65 @cmcavoy25 and whoever else wants to join the challenge! ——————————————————————-Ahojte , Vyskúšajte na ďalšom tréningu. Jednoručna “Z- naberačka” z backhandu. Vyzývam @davidpastrnak @jj68jaromirjagr @dkrejci46 @tomastatar_21 Ešte to chce niekto skúsiť ?

Príspevok, ktorý zdieľa Zdeno Chara (@zeechara33),

Načítava sa
Zdieľajte:
Pridal: Kazimír Kazisvetový
Zdroj: Instagram

Diskusia

Podobné videá