Pokovičovo Dinamo absolútne nezvládlo druhú tretinu

Prinášame vám výsledky dnešných zápasov KHL!

Hokejistom Dinama Minsk sa nevydaril tretí zápas štvrťfinálovej série Západnej konferencie KHL s Jokeritom Helsinki. Zverenci slovenského trénera Ľubomíra Pokoviča prehrali na domácom ľade s fínskym nováčikom hladko 0:5, keď všetkých päť gólov inkasovali v zbabranej druhej tretine. V sérii 1. kola play off tak prehrávajú 1:2. Za tím z bieloruskej metropoly nastúpil v tretej obrannej dvojici slovenský reprezentant Ivan Švarný.

Pozíciu najvyššie nasadeného mužstva potvrdil moskovský CSKA, ktorý v pondelok otočil na ľade HK Soči skóre z 0:1 na víťazných 2:1 a v sérii vedie už 3:0. Uspel aj ďalší favorit SKA Petrohrad, ktorý vyhral v Nižnom Novgorode nad miestnym Torpedom 4:2 a ujal sa vedenia v sérii. Naopak, Dinamo Moskva vo štvrťfinále Západnej konferencie prehráva 1:2. V treťom vzájomnom súboji s Lokomotivom Jaroslavľ prehralo rovnako 1:2, keď víťazný gól domácich strelil v 11. minúte predĺženia Daniil Apalkov.