window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Blackhawks splnili sen mladému fanúšikovi

Sny sa majú plniť. Skvelé gesto od hráčov klubu kanadsko-americkej NHL, Chicago Blackhawks, ktorí splnili sen osemročnému chlapcovi.
Zdroj: Chicago Blackhawks/NHL
Zdieľajte:

"Bolo to jeho snom odmalička," neskrývala nadšenie matka osemročného Jordana Kinga. Na začiatku tohto týždňa sa nadácia Make-a-Wish Illinois a hokejový klub Chicago Blackhawks spojili a splnili sen chorému chlapcovi.

Osemročný Jordan si v utorok v kabíne Jastrabov našiel svoje vlastné miesto a s číslom 19 na drese si spoločne s celým tímom zatrénoval. Zúčastnil sa nácvikov streľby a prihrávok a dokonca sa mu aj podarilo prekonať brankára Coreyho Crawforda.

Najväčším zážitkom pre malého Jordana bol však záver tréningu, kedy si spoločne so svojím idolom, Jonathanom Toewsom, zastrieľali na bránu.

Osemročný chlapec trpí hypoplastickým syndrómom ľavej časti srdca (HSLS), ktorý je vrodenou vadou a zabraňuje normálnemu toku krvi do srdca. Tento syndróm môže najmä dojčatám spôsobiť problémy s dýchaním.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: www.thehockeynews.com

Diskusia

Podobné články