Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

5 predstavení pred zápasom, ktoré vám vyrazia dych

Top
Hokej je náročná hra, vyžaduje veľa sebazaprenia a seba prekonávania. S prácou však prídu aj koláče. Presvedčili sa o tom aj hráči, ktorí hrajú pre nasledovné kluby. Z toho, čo sa deje na ich ľade ešte pred začatím zápasu vám doslova vyrazí dych.
Zdroj: youtube.com
Zdieľajte:

5- Vancouver Canucks

Aréna Vancouvera doslova ožíva pred vašimi očami. Nebezpečné kosatky plávajú pod ľadom hladajúc svoju obeť. Podobná show by dokázala zasiať strach aj do toho najtvrdšieho súpera.

4- Chicago Blackhawks

Chicago je možno najobávanejším súperom každého tímu posledných troch/štyroch sezón. Členmi tejto víťaznej posádky sú zároveň jednými z najlepších hokejistov sveta. Nájdete tu zástupcov mnohých krajín, vrátane Slováka Mariána Hossu. Niet teda divu, že klub chce pre svoju pýchu spraviť čo najviac a prezentovať hráčov v tom najlepšom svetle.

3- Montreal Canadiens

Počas playoff sa v NHL na ľade necháva všetko. Je to obdobie vyraďovacích súbojov, na ktoré každý poctivo drel celú sezónu. Je to niečo, na čo oko fanúšika na štadióne nikdy nezabudne. Keď sa však rozhodne najlegendárnejší hokejový klub o ešte väčšie spestrenie programu, výsledok doslova berie dych. Priamo pred očami vidíte prierez histórie klubu zakončený výbuchom, ktorý premení ľadovú arénu na horúce peklo.

2- New Jersey Devils

Diabli z New Jersey ukazujú Montrealu, ktorý štadión je skutočne peklom pre súperov. Krásnu hru z ohňom a ľadom započne maskot držiaci svietiaci diabolský trojzubec. Po zapichnutí trojzubca do ľadu predvedú diabli peklo, ktoré ma zastrašiť súpera nasledované prierezom histórie a zisku troch Stanleyho pohárov.

1- Toronto Maple Leafs

Toronto možno nie je klub, ktorý je každý ročník kandidátom na Stanley Cup, no hrať zaň určite nie je žiadnou hanbou. Jeden z najklasickejších hokejových klubov vôbec má fanúšikov, ktorí sa narodili s hokejom v krvi. Ešte väčšou poctou hrať pre tento klub môže byť už len fakt, že je vaše meno vystavené pred celým štadiónom, a to vo veľkom štýle. Chytľavá hudba a skvelá hra so svetlom zaručuje zábavu aj pre tých, ktorí hokeju zrovna nefandia.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články