window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

V KHL získal Gagarinov pohár, extraligistom dal košom: Veľký ruský bojovník rozjasal fanúšikov Humenného

HUMENNÉ - Fanúšikovia HC 19 Humenné sa radujú. Na východe aj napriek záujmu extraligistov zostáva víťaz Gagarinovho pohára.
Gólové oslavy hokejistov Humenného.
Gólové oslavy hokejistov Humenného. Zdroj: TASR - František Iván
Zdieľajte:

Trojicu legionárov v HC 19 Humenné uzatvára ďalší skvelý ruský hokejista Artyom Zhelezkov, ktorý bude dres celku z východu Slovenska obliekať aj tretiu sezónu po sebe.

Obrovský srdciar a nekompromisný bojovník je hokejistom s bohatým životopisom, v ktorom najviac sviati víťazstvo prestížneho Gagarinovho pohára v KHL. Napriek tomu je to na ľade neskutočne skromný a obrovský pracant, ktorý za uplynulé roky nastrieľal v drese HC 19 veľa dôležitých gólov a pridal množstvo kľúčových asistencií.

Na ľade necháva všetko

"Na ľade necháva doslova všetko – jeho obetavosť, odhodlanie v každom súboji a neúnavné korčuľovanie sú presne tým, čo zdobí pravého lídra. Je to hráč, ktorý vie strhnúť celý tím a pre víťazstvo na ľade vypľuje aj dušu. Sme nesmierne radi, že aj napriek záujmu tímov z extraligy, táto hokejová osobnosť zostáva s nami a bude aj naďalej bojovať za humenské farby! Želez, ďakujeme za tvoju vernosť a veríme, že táto tretia sezóna bude bodovo najefektívnejšia!" uviedol k udržaniu ruského ťahúňa klub z Humenného na sociálnej sieti.

Prečítajte si aj

Gólové oslavy hokejistov HC 19 Humenné.Obrovská posila na východe: Humenné privítalo rozdielového hráča z Ruska

30-ročný rodák z Nižného Tagilu prakticky celú svoju hokejovú kariéru strávil v Rusku a jeho jediným pôsobiskom mimo rodnej vlasti je práve Humenné. Dres celku z východu oblečie už tretiu sezónu po sebe. Vlani v 48 zápasoch nazbieral dohromady 41 bodov (16+25) a patril medzi najproduktívnejších hráčov svojho tímu.

Humenné vlani po druhom mieste v základnej časti dokráčalo až do finále a vybojovalo si tak účasť v baráži o extraligu. V tej ale v konkurencii Dukly Trenčín, Prešova a Skalice neuspelo a s desaťbodovou stratou na druhý Prešov obsadilo prvú nepostupovú tretiu priečku a o postup medzi extraligovú elitu tak bude usilovať aj v nadchádzajúcej sezóne.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: HC 19 Humenné, hokejovýsvet.sk

Diskusia

Podobné články