Skvelá reklama pre Slovensko! Na Spengler Cupe si zahrajú aj dvaja hráči z Tipsport ligy
Tradičné podujatie, ktoré sa medzi sviatkami odohrá opäť v Davose, bude aj so súčasťou hráčov z našej najvyššej súťaže. Vo výbere tímu Kanady sú hneď dvaja obrancovia.
Prvým je opora Žiliny Gabriel Chicoine. Dvadsaťosemročný zadák v doterajšom priebehu ročníka za Vlkov odohral 22 zápasov so ziskom 17 kanadských bodov (4+13). V minulosti hral aj za Banskú Bystricu.
Druhým menom je Jesse Graham, ktorý v uplynulých dňoch posilnil Nitru. Produktívny zadák stihol pod Zoborom naskočiť do piatich zápasov so ziskom 6 bodov (1+5).
Prečítajte si aj
Piaty tím za dva roky: Po Prešove a Iowe sa šikovný obranca opäť sťahuje
Dres Kanady oblečie aj Graeme Clark, ktorý kedysi hral za Nové Zámky. V tomto výbere Javorového listu nechýbajú ani veľké mená ako James Reimer, Calen Addison, Drake Cagiulla, Jean-Luc Foudy, Matthew Peca či Anthony Richard.