window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Tréner Liptákov Totter pred štartom sezóny: Príprava je ako bikini! Uviedol zaujímavý prípad s trénerom Růžičkom

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Prípravu prirovnal k bikinám a vytiahol zaujímavý prípad s trénerom Růžičkom. Kouč Liptákov Aleš Totter prehovoril pred štartom extraligovej sezóny
Hráči Liptovského Mikuláša.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Liptovský Mikuláš je pripravený na štart novej extraligovej sezóny. V piatok odštartuje na domácom ľade proti Dukle Michalovce. Bude to súťažná premiéra na lavičke Liptákov pre hlavného trénera Aleša Tottera.

Príprava ako bikini

Ten v minulosti prirovnal výsledky v príprave k bikinám. Ukážu niečo, ale neodhalia všetko. Stále si za týmto prirovnaním stojí. "To prirovnanie k bikinám platí - príprava niečo naznačí, ale neukáže všetko. Pamätám si aj sezónu Vladimíra Růžičku, s ktorým som pracoval, keď mužstvo prehralo v príprave všetkých sedem zápasov. Potom však po desiatich kolách českej extraligy bolo s 27 bodmi na čele tabuľky," vytiahol zaujímavý prípad český tréner v rozhovore pre Hokejportal.net.

Liptáci mali vydarenú prípravu, vyhrali v nej päť z prvých šiestich zápasov. Porazili v nej dvakrát Michalovce, proti ktorým odštartujú sezónu. Na Tatranskom pohári zdolali extraligového nováčika z Prešova či obhajcu titulu Košice. Prehrali až vo finále s domácim Popradom. V poslednom prípravnom stretnutí nestačili na Žilinu, ale celkovo mohol byť Liptovský Mikuláš s prípravou spokojný.

Prečítajte si aj

Dávid Hrenák v reprezentačnom drese.Môže byť novou brankárskou hviezdou extraligy! Hrenák: Ešte som tu nikdy nehral, mám pred touto súťažou rešpekt

"Všetko sa začne až 12. septembra a všetci na to budú pripravení. Keď sa pozriem na našich súperov z prípravy, tak Prešov sa na Tatranskom pohári zlepšoval, Michalovce majú výborný tím, takisto Banská Bystrica, Žilina aj Košice. Bude to vyrovnané a bude rozhodovať každý jeden bod. Diváci sa majú na čo tešiť, bude to tvrdý boj o každú jednu pozíciu" predpovedá Aleš Totter veľkú vyrovnanosť najvyššej slovenskej súťaže.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Hokejportal.net

Diskusia

Podobné články