Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

5 superhviezd, ktoré sa neobjavia na All-Star Game

Top
Súťaž All-Star patrí v každej lige k najočakávanejším udalostiam roka. Tento ročník však bude trpkým sklamaním pre mnoho fanúšikov, ktorý svojich obľúbených hráčov na All-Star ľade bohužiaľ neuvidia.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

5- Henrik Zetterberg

Kapitán jedného z najklasickejších hokejových klubov planéty túto sezónu pozvánku do prestížnej exhibície nedostal. V polovici sezóny má na konte 36 bodov a svoj tím vedie do playoff pravdepodobne aj tento rok. Fanúšikovia sa nestíhajú čudovať, prečo sa tento charakterný kapitán do výberu najskúsenejších nedostal.

4- Jaroslav Halák

Slovenské publikum zažilo trpké sklamanie, tohtoročná All-Star game sa zaobíde bez Slovákov. Napriek tomu, že naše hviezdy trápili zranenia a nezažívajú ideálny ročník, Jaroslav Halák v bránke Islanders žiari. Nikto by si pred začiatkom sezóny netrúfal tipnúť, že „Ostrovania“ sa v tabuľkách ocitnú na takej vysokej priečke. Veľkú zásluhu mal na tom práve slovenský brankár.

3- PK Subban

Svojský obranca možno neoplýva defenzívnou genialitou, no je to rodený šoumen. Nikto nemôže povedať, že by mu chýbali zdatnosti hodné All-Star kategórie. Práve hráči ako Subban robia túto súťaž zaujímavou.

2- Jaromír Jágr

Hrajúca legenda Jaromír Jágr odmietla svoju možno poslednú príležitosť zúčastniť sa exhibície, ktorá oslavuje kvality hráčov. Napriek tomu však českých fanúšikov, ako aj fanúšikov Devils môže tešiť fakt, že do zostavy sa namiesto neho dostal Patrik Eliáš.

1-Pavel Datsyuk

Tento ruský mág patrí do každého All-Star kategórie, no napriek tomu sa tento rok prestížnej udalosti nezúčastní. Len ťažko si predstaviť niekoho vhodnejšieho súťaže schopností, ktoré vybraných hráčov čakajú. Fakt, že Pavel nebol nominovaný kvalitu exhibície jednoznačne zníži.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články