window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

V Liptovskom Mikuláši odvolali aj trénerov. Hráči dobojujú sezónu s bývalými hokejistami klubu

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - V extraligovom klube HK 32 Liptovský Mikuláš skončili lotyšskí tréneri Peteris Skudra a Maris Jass. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Tréner Juraj Halaj.
Tréner Juraj Halaj. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Liptovský Mikuláš pred nedávnom vzdal boj o miestenku v kvalifikácii o play-off, výsledkom čoho bolo uvoľnenie viacerých opôr do iných klubov. Do konca základnej časti ostávajú tri kolá. Mužstvo povedú bývalí hráči klubu - Richard Stehlík, Martin Kriška a Juraj Halaj. Klub zároveň informoval, že čoskoro predstaví trénerov pre sezónu 2025/26.

Prečítajte si aj

Kanadský útočník Cliff Pu.Dres Michaloviec dlho nenosil ani nebodoval. "Pravák" to naplno rozbalil až teraz

Prečítajte si aj

Brankár Alexej Krasikov.Extraligová ikona už nedohrá aktuálny ročník. Jej hokejová kariéra skončila
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články