Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Vondrka s predposledným miestom v českej reprezentácii

Českú reprezentáciu zasiahli črevné ťažkosti. Tréner národného tímu nášho západného suseda tak vyplnil predposledné miesto českej súpisky.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Tréner českej hokejovej reprezentácie Vladimír Růžička dal dopísať na súpisku v dejisku MS útočníka Slovana Bratislava Michala Vondrku. Zostalo mu tak už len jedno voľné miesto pre hráčov v poli. Na šancu stále čakajú obranca Vítkovíc Lukáš Kovář a útočník Martin Růžička, ktorý prestúpil z Třinca do tímu Čeľjabinsku.

Aktuálne má tréner k dispozícii osem obrancov vrátane Romana Poláka, ktorý sa zranil vo svojom úvodnom vystúpení proti Slovensku a musel odcestovať domov. S Vondrkom je v zostave pred sobotňajším zápasom s Dánskom trinásť útočníkov. Podľa českých médií sa ponúka možnosť napísať na posledné miesto obrancu Lukáša Kovářa, ktorý prišiel do dejiska turnaja ako náhrada za zraneného Poláka. Trénerom však komplikujú život aj zdravotné problémy ostatných členov tímu. Na piatkovom tréningu chýbali útočníci Tomáš Hertl, Vladimír Sobotka a Jiří Hudler.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články