window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Bývalý skvelý obranca Zdeno Chára sa vracia k hokeju. Bude pracovať ako konzultant

BOSTON - Bývalý slovenský hokejový obranca Zdeno Chára sa pripojil ku klubu Boston Bruins, v ktorom bude pôsobiť ako konzultant. Informoval o tom denník Boston Globe.
Bývalý obranca Zdeno Chára.
Bývalý obranca Zdeno Chára. Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

"Klub Boston Bruins je nadšený, že môže privítať Zdena Cháru v úlohe poradcu, v ktorej bude podporovať našich hráčov a trénerov. Máme prebiehajúci dialóg so Zdenom o návrate s určitými kompetenciami, z ktorých budú mať obe strany a jeho rodina dobrý pocit," uviedol generálny manažér Don Sweeney.

Prečítajte si aj

Brankár Dominik Hrachovina.Škrt na súpiske Banskej Bystrice. Barani musia vyriešiť nečakaný výpadok

Práve s ním a prezidentom Camom Neelym by mal Chára úzko spolupracovať. "Zdeno nedávno naznačil, že má záujem pomôcť a byť zaangažovaný. Hoci jeho pozícia sa stále rieši, veríme, že môže mať pozitívny vplyv na našu organizáciu ako mentor našich hráčov a poradca našich trénerov," povedal Sweeney. Chára prišiel do Bostonu v roku 2006 a napokon v jeho drese odohral 14 sezón, všetky s kapitánskym "C." V roku 2011 doviedol tím k triumfu v Stanleyho pohári.

Prečítajte si aj

Obranca Markuss Komuls (v strede).Novozámocký rozpad pokračuje. Na výpredaj reagovalo aj Jágrovo Kladno
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články