window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS U20 2025: Kanada predstavila trénerský štáb. Doma ju má k zlatu doviesť skúsený lodivod

OTTAWA - Kanadský hokejový tréner Dave Cameron povedie "javorové listy" na domácich juniorských MS 2025. Hlavný kouč tímu Ottawa 67's z Ontario Hockey League (OHL) bol na striedačke kanadskej juniorky aj na svetovom šampionáte v roku 2022, keď zámorské mužstvo získalo zlato. Cameron sa tešil z titulu na MS do 20 rokov aj v roku 2009 v pozícii asistenta.
Kanada na MSJ pokračuje v skvelej jazde.
Zdroj: TASR/AP - Bjorn Larsson Rosvall
Zdieľajte:

Kanaďania na uplynulom šampionáte vypadli už vo štvrťfinále, funkcionári Hockey Canada si dali za cieľ opäť získať titul majstrov sveta. "Dave má dve zlaté medaily z juniorských MS a osvedčil sa ako vynikajúci líder kanadského juniorského národného tímu. Sme nadšení, že sa vracia trénovať náš tím, keď sa tento rok budeme usilovať o opätovné získanie zlata v hlavnom meste Kanady," uviedol v tlačovej správe viceprezident Hockey Canada pre hokejové operácie Scott Salmond.

Prečítajte si aj

Bečka s pukom na hokejke.Topoľčany sa hlásia o slovo. V tíme pokračuje trojica kvalitných hokejistov

Prečítajte si aj

Radosť Slovana po góle Chrisa Browna na 1:2.Čo deň, to nová posila. Produktivitu v HC Slovan má zaručiť hokejista draftovaný New Jersey Devils

Ottawa bude hostiť turnaj prvýkrát od roku 2009. Zápasy MS sa od 26. decembra 2024 do 5. januára 2025 uskutočnia na dvoch štadiónoch. Šampionát privíta Canadian Tire Centre, čo je domovský stánok klubu NHL Ottawa Senators s kapacitou 18.655 divákov. Druhý štadión je TD Place Arena, má kapacitu 6.500 divákov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články