window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Bude Utah slovenský? Príležitosť presadiť sa dostane aj produktívny útočník

UTAH - Slovenský hokejista Servác Petrovský sa predstaví na nováčikovskom kempe tímu Utah HC. Informoval o tom hráčov agent, ale aj samotný klub na sociálnych sieťach.
Útočník Servác Petrovský.
Zdroj: TASR - Jaroslav Novák
Zdieľajte:

Petrovský má šancu byť tretím slovenským hokejistom v najmladšej organizácii profiligy. Utah v uplynulých dňoch ponúkol kontrakt Patrikovi Kochovi, kvalifikačnú ponuku na novú zmluvu v noci z nedele na pondelok dostal aj Miloš Kelemen.

Prečítajte si aj

Útočník Pavol Regenda.NHL: Regenda a Kelemen dostanú šancu. Ich kluby rozhodli o budúcnosti našich hokejistov

Devätnásťročný útočník má za sebou náročné obdobie. Minnesota Wild, ktorá ho draftovala v roku 2022 z celkového 185. miesta, sa na neho vzdala práv, takže o neho môžu bojovať ďalšie kluby z najlepšej hokejovej ligy sveta.

Prečítajte si aj

Marián Studenič (Slovensko) a hráč Markus Lauridsen (Dánsko) v súboji.Koniec za morom. Marián Studenič bude pôsobiť vo Švédsku

Petrovský v uplynulom ročníku pôsobil v OHL v tíme Owen Sound Attack. V základnej časti odohral 57 zápasov so ziskom 55 bodov (20+35), v play-off v štyroch zápasoch zaknihoval 2 body (1+1). Odkrútil si aj debut v seniorskej reprezentácii.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter.com

Diskusia

Podobné články